![](https://static.wixstatic.com/media/0d67d7_5304acd329d640188da4c2dc52134356~mv2.png/v1/fill/w_75,h_51,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0d67d7_5304acd329d640188da4c2dc52134356~mv2.png)
З початку війни кількість викликів та проблемних питань для вітчизняного бізнесу виросло в геометричній прогресії. Для відповідального бізнесу в цій ситуації було два основні завдання: 1) збереження людського життя та 2) забезпечення людей роботою.
З початку війни кількість викликів та проблемних питань для вітчизняного бізнесу виросло в геометричній прогресії. Для відповідального бізнесу в цій ситуації було два основні завдання: 1) збереження людського життя та 2) забезпечення людей роботою.