top of page

У UGC з’явилась гаряча лінія для боротьби з нелегальною рекламою азартних ігор



На базі UGC за підтримки наших юристів створено гарячу лінію, на яку можуть звертатись громадяни України, представники медіа, рекламних компаній, легальних організаторів азартних ігор для отримання консультації щодо того, якою має бути легальна реклама азартних ігор або ж для надання скарг стосовно нелегальної реклами.


Наші спеціалісти оброблятимуть усі такі запити й будуть передавати всі скарги до профільних державних структур. Ми переконані, що всі цивілізовані суб’єкти ринку азартних ігор можуть об’єднатись для досягнення спільної мети – створення чистого рекламного простору, який буде нести принципи соціальної відповідальності в сфері реклами азартних ігор.

Ви можете звернутись до наших спеціалістів, натиснувши відповідну кнопку «Поскаржитись на нелегальну рекламу азартних ігор» на сайті UGC. Також можливо адресувати всі скарги на нашу поштову скриньку - illegaladvertising@uagc.org.ua. Наші спеціалісти оброблятимуть усі листи, які надходитимуть на зазначену адресу.

UGC – не закрита структура. Навпаки – ми разом із усіма причетними суб’єктами до реклами хочемо бачити в Україні цивілізований гральний ринок, вирішувати разом ті нагальні питання і проблеми, які сьогодні існують у цій сфері.

Comments


bottom of page