top of page

Медіахолдинг ТРК «Люкс» приєднався до Ukrainian Gambling Council в якості асоційованого членаUkrainian Gambling Council продовжує розширюватись та об’єднувати стейкхолдерів зацікавлених в розвитку легальної індустрії азартних ігор в Україні. Налагодження ефективної взаємодії з представниками засобів масової інформації є важливою складовою даного процесу, адже саме ЗМІ формують інформаційний простір навколо тем, які цікавлять суспільство.


Сьогодні ми раді повідомити про те, що до UGC в якості асоційованих членів почали приєднуватись представники національних ЗМІ. І в якості нашого першого асоційованого члена ми б хотіли представити медіахолдинг ТРК «Люкс», до складу якого входять такі відомі інформаційні ресурси як Телеканал «24», портал 24tv.ua, сайти Zaxid.net, Football24.ua, радіо Люкс ФМ та низка інших популярних ЗМІ. Щодня мільйони користувачів дізнаються інформацію про останні події в Україні та світі завдяки ресурсам медіахолдингу ТРК «Люкс».


Коментуючи приєднання нового асоційованого члена голова Ukrainian Gambling Council зазначив: «ЗМІ – це четверта влада. Ми дуже вдячні нашим колегам з засобів масової інформації за те, що вони професійно та фахово підходять до висвітлення достатньо складної в багатьох аспектах сфери азартних ігор. Ми вдячні за те, що вони надають правдиву інформацію та готові брати особисту участь у вдосконаленні ринку з точки зору дотримання принципів соціальної відповідальності, зокрема у сфері реклами.


Дуже приємно, що ЗМІ розуміють свою важливість для цього ринку, у цьому ринку та для суспільства в цілому. Переконаний, що з такими партнерами як медіахолдинг ТРК «Люкс» ми дійсно зможемо висвітлювати процес розвитку грального бізнесу в адекватних рамках, та завдяки вам, шановні колеги, у громадян буде можливість отримувати правдиву інформацію.


Дякую Романа Андрейко за довіру та очікую на подальшу плідну співпрацю!»


У свою чергу Роман Андрейко, генеральний директор ТРК «Люкс», підкреслив, що медіахолдинг у своїй роботі завжди послуговується принципами об’єктивного донесення інформації до мільйонів своїх читачів. «Ми готові сприяти збільшенню кількості професійної та незаангажованої інформації про легальний ринок азартних ігор в Україні. Ми розуміємо, що ринок поки що на початковій стадії свого формування, і тому дуже важливо правильно вибудувати комунікацію. І ми, як національний медіахолдинг, готові цьому сприяти. Впевнений, що від нашої співпраці виграють усі. А в першу чергу – наші громадяни», - зазначив він.


ДОВІДКА UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 18 легальних організаторів азартних ігор, громадських організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.

Comentários


bottom of page