top of page

Заява UGC щодо доповненого законопроєкту 2713-дUkrainian Gambling Council вітає сьогоднішнє рішення Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики щодо направлення законопроєкту 2713-д на повторне перше читання.

Головним позитивом вважаємо ті параметри, які закладені у цьому законопроєкті, а саме:


(1) для всіх видів азартних ігор ставка на GGR буде 10%, причому вводиться термін різниці у вирахуванні цього податку;


(2) будуть оподатковуватись лише виграші гравців, які більше 8 мінімальних заробітних плат;

(3) скасовується потрійна плата за ліцензії на відповідні сфери азартних ігор, а також з’явилось дуже важливе доповнення: вже сплачені потрійні ліцензійні платежі будуть зараховуватись у формі майбутніх щорічних платежів за ліцензію;

(4) Комітет звернувся до НБУ з дорученням переглянути для наземних казино граничні суми розрахунків готівкою з фізичними особами.


Ми переконані, що прийняття 2713-д допоможе нанести ще більший удар по нелегальному сегменту, щоб гравці не бігли в незаконні гральні заклади, а також у держави з’явиться шанс на залучення більших західних інвестицій. Світові лідери гемблінгу уважно слідкують за вирішенням саме податкового питання для грального бізнесу в Україні.


Враховуючи оперативність розгляду профільним комітетом податкового законопроєкту, ми сподіваємось, що повторне перше читання відбудеться на найближчому пленарному тижні.


Користуючись нагодою, хочемо подякувати всім причетним державним органам за системну роботу по легалізації та розвитку грального бізнесу в Україні.

Comments


bottom of page