top of page

Заява Голови UGC щодо санкцій проти міжнародного бренду Parimatch


У будь-якій сфері завжди бувають складні часи. Сьогодні легальний гемблінг України проходить своє випробування на міць та зрілість.


Хочеться звернути увагу громадськості на декілька моментів.


1. Правоохоронні органи мають нарешті закрити нелегальні сайти та наземні нелегальні заклади. Це допоможе посилити білий ринок.


2. Потрібно, щоб правоохоронні органи оперативно та ефективно протидіяли роботі рашистських брендів, а не українських, які спрямовують свій трафік на територію України та українських споживачів.


3. Вірю, що потрапляння членів нашої асоціації – ТОВ «ПАРІМАТЧ» та ТОВ «ПОКЕРМАТЧ.ЮА» – у санкційні списки є помилкою, а не спланованою атакою правоохоронних структур проти окремих українських компаній та проти всього легального грального бізнесу в нашій державі. Сподіваюсь, що силові структури все ж звернуть увагу на інформацію, яку їм буде передано на розгляд, і змінять свої позиції.


4. Переконаний, що PM вдасться донести свою правоту до всіх державних органів, адже цей бренд від початку широкомасштабного вторгнення рашистів в Україну проявив принципову проукраїнську позицію: міжнародний бренд Parimatch припинив дію франшизи на території рф, а українська компанія ТОВ «ПАРІМАТЧ» почала системно допомагати всім силам оборони та безпеки України. На сьогодні на цю допомогу компанія спрямувала понад 500 млн грн.


5. Було б краще у ситуаціях, коли у компаній є якісь податкові неузгодженості, діяти через податкову службу чи суд, а не вживати найжорсткіших заходів. Так можна запобігти можливим помилкам окремих правоохоронних органів.


6. UGC завжди відкрита для всіх державних органів щодо інформування про стан легального грального бізнесу в Україні.


7. Також велике прохання до громадськості та медіа НЕ розганяти тези нелегалів про те, що така ситуація може призвести до провалу реформи або закриття білого ринку. Легальний гральний бізнес гідно пройде всі випробування.

Comments


bottom of page