top of page

UGC передала до КРАІЛ проєкт правок до профільного та суміжних законів, які регулюють сферу азартнихUkrainian Gambling Council, яка об'єднує 80% легального грального бізнесу в Україні, в рамках громадських консультацій, розпочатих КРАІЛ 28 січня 2022 року, передала Регулятору проєкт правок до профільного та суміжних законів, які регулюють сферу азартних ігор. Проєкт правок UGC включає наступне:

⁃ відміну популістської норми щодо 500 метрів для розміщення зали гральних автоматів;

⁃ автоматизацію подачі документів до КРАІЛ;

⁃ деталізацію списку документів для верифікації та ідентифікації гравця;

⁃ уточнення щодо застосування РРО;

⁃ уточнення по органам сертифікації, а також інші правки.

Висловлюємо подяку КРАІЛ за відкритість в роботі щодо удосконалення законодавства для сфери азартних ігор та можливість ділитись власною експертизою.


Переконані, що лише в діалозі держави та бізнесу можуть з'являтись ефективні рішення для розвитку галузі.


ДОВІДКА

UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже становить 28#nbsp;легальних організаторів азартних ігор, організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.

Comments


bottom of page