top of page

GGPoker приєднався до Ukrainian Gambling CouncilUGC об’єднує ліцензованих організаторів азартних ігор в Україні і раді повідомити про нового учасника нашої спілки, одного зі світових лідерів онлайн-покеру – GGPoker.


Онлайн-покер-рум GGPoker було засновано у 2017 році на острові Мен. Він – рекордсмен Книги рекордів Гіннеса і партнер світових покерних серій, відомий високотехнологічним софтом, величезним переліком ігор та сильним ком’юніті.


У 2020 році GGPoker зумів вперше в історії провести Світову серію чемпіонату з онлайн-покеру. Призовий фонд турніру досяг рекордних $27,5 млн, який досі ніхто не побив. Нині саме на GGPoker проходять масштабні покерні серії: WSOP, APL і Battle of alta.

В Україні бренд GGPoker представлятиме компанія ТОВ «НСУС ЮА», яка отримала ліцензію для організації онлайн-покеру під доменним ім'ям ggpoker.ua.

Коментуючи приєднання нового учасника, голова UGC Антон Кучухідзе зазначив:


Сьогодні радий повідомити про те, що один зі світових лідерів, GGPoker, приєднався до наших лав. Дуже важливо, що співпадають наші цінності з точки зору розвитку грального бізнесу з таких напрямків як забезпечення відповідальної політики у сфері реклами, посилення позитивного іміджу грального бізнесу як соціально-орієнтованого. Також маємо спільне бачення розвитку багатьох громадських та некомерційних ініціатив, пов’язаних із різними сферами: від покеру та спорту – до соціальних проєктів.


Завдяки членству GGPoker ми можемо казати, що об’єднали 80% сфери легального азартного покеру в нашій організації, і цим не можна не пишатись. Одним із пріоритетних напрямків нашого партнерства буде саме взаємна підтримка міжнародних проєктів як закордоном, так і в Україні.


CEO GGPoker в Україні, Сергій Романенко, в свою чергу так прокоментував приєднання до UGC:


GGPoker – це світовий лідер у своєму сегменті та велика родина шанувальників покеру. Я щасливий, що віднедавна до нашої родини змогли долучитися і українські гравці. Безумовно, як представника світового бренду, мене цікавлять прозорі та чіткі правила на ринку. Наразі ж він тільки народжується: формуються норми функціонування учасників і контроля діяльності, налагоджуються форми взаємодії з державою, створюється нове сприйняття сфери у суспільстві. Саме в цих процесах, які й відкривають перспективи ринку, я бачу велику місію UGC.


ДОВІДКА

UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 17 легальних операторів та громадських організацій у сфері гемблінгу.

Kommentare


bottom of page