top of page

Сучасне ділове видання The Page стало асоційованим членом Ukrainian Gambling CouncilUkrainian Gambling Council продовжує розширюватись не тільки кількісно, але і якісно, залучаючи до свого складу провідні українські ЗМІ. Сьогодні серед асоційованих членів UGC вітаємо сучасне ділове видання The Page.

The Page – молоде українське ЗМІ, яке було відкрите в травні 2019 року, але вже встигло завоювати репутацію надійного та неупередженого джерела інформації.


За короткий проміжок часу виданню вдалось стати одним з провідних в Україні двомовних ресурсів у сфері економіки, бізнесу та політичних подій. The Page спеціалізується на публікації фактів, думок, статей та коментарів, які надихають користувачів на створення нових бізнесів та допомагають приймати інвестиційні рішення.

Антон Кучухідзе, голова Ukrainian Gambling Council коментуючи розширення кола асоційованих членів UGC зауважив: «На днях видання The Page приєдналось до UGC як асоційований член. І це не може не радувати, адже сьогодні, коли ринок азартних ігор перебуває в процесі активного становлення, йому потрібне всебічне та об’єктивне висвітлення. Тому дуже добре, що нашими членами стають профільні ділові видання, здатні це забезпечити.

Переконаний, що із приєднанням The Page голос легального азартного ринку стане ще потужнішим, а читачі зможуть отримувати більше достовірної інформації про різні аспекти розвитку гемблінгового бізнесу в Україні. Поділяючи спільні цінності, разом із The Page ми й надалі працюватимемо над формуванням іміджу грального бізнесу як соціально-орієнтованого та інвестиційно привабливого.Дякую Ганні Федосенко за готовність до співпраці та прагнення разом підвищувати якість інформації про ринок азартних ігор в Україні!»


ДОВІДКА UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 20 легальних організаторів азартних ігор, громадських організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.

Comments


bottom of page