top of page

Санкції мають блокувати роботу російського бізнесу в Україні, а не вітчизняного


Пройшло вже майже три тижні з моменту введення санкцій проти легальних організаторів грального бізнесу в Україні - ТОВ «ПАРІМАТЧ» та ТОВ «ПОКЕРМАТЧ.ЮА». Їх введення стало достатньо великою несподіванкою для ринку, оскільки жодних публічних претензій до їхньої роботи з боку правоохоронців не було, а основною декларованою пі дставою для запровадження санкційних обмежень стала… несплата податків. Детальніше

1 Comment


Guest
Jun 21, 2023

Санцкії проти виробників країни агресора повинни тільки посилюватись, але чомусь санкційна політика зараз посилюється проти українських компаній.

На Буковині в Чернівцях 8 місяців блокують санкціями роботу чи не єдиного машинобудівного заводу в Українї, який виготовляє обладнання для транспортування та зберігання нафти та газу, для енергетики. Це скілки б за цей час обладнання завод міг би поставити для розрушених війною енергетичних об'ектів, нафтосховищ, для експорту в країни Європи, cкільки бюджет недоотримав сплачених податків. Так чому йому не дають працювати, це така зараз державницька політика щодо наповнення бюджету та відновлення України?

Like
bottom of page