top of page

Організатор найбільшого залу гральних автоматів України компанія «ВОЛНА 4444» отримала членствоДіяльність Ukraining Gambling Council впевнено набирає обертів, та сприяє об’єднанню легальних організаторів азартних ігор. Сьогодні раді повідомити про приєднання до нашої спільної платформи компанії «ВОЛНА 4444».


«ВОЛНА 4444» – національний організатор азартних ігор, який представляє сегмент «Зали гральних автоматів». Компанія прагне бути представленою в різних містах України. Її флагманом є вражаючий гральний простір у столичному готелі «Братислава», який за розмахом впевнено складає конкуренцію найкращим світовим аналогам.


Визначальними пріоритетами для бренду «4444» є всебічна підтримка гравців, дотримання принципів відповідальної гри, забезпечення найсучаснішим обладнанням атмосфери розваги.


Коментуючи вступ до UGC операційний директор «ЧЕТВІРОК» Джон Ківінен зазначив: «Гральний бізнес повертається і тепер це зовсім інший рівень закладів у всіх сенсах. Зараз ми будуємо в Україні абсолютно новий, прозорий, комфортний гральний простір, де ключова фігура – клієнт. У найближчих планах «4444» відкриття залів щонайменше у 14 містах. Це, зокрема, Львів, Одеса, Маріуполь, Кременчуг та інші. Об’єднання учасників ринку зі схожими цінностями – ефективний інструмент для реалізації амбіційних цілей щойно відродженої індустрії азарту. І вступ до UGC – важливий крок нашої компанії на цьому шляху!»


З приводу приєднання компанії «Волна 4444», голова UGC Антон Кучухідзе підкреслив важливість послідовного розширення Всеукраїнської Ради Гемблінгу та зазначив: «Кожен член платформи UGC є унікальним. Під брендом «4444» відкрито найбільший в Україні зал гральних автоматів. У багатьох питаннях наше бачення розвитку ринку збігаються, тому від слів переходимо до справи. Тепер разом будемо робити свій внесок у розвиток грального бізнесу та формування правильного сприйняття, як необхідно ставитись до азартних ігор. Дуже важливо донести до суспільства та ЗМІ, що найголовніша ціль організаторів гемблінгу - це створення умов для розваг, а не сприйняття цього процесу як можливості заробити гроші. Радий вітати таку відповідальну команду на нашій спільній платформі UGC!»


ДОВІДКА

UGC — всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою.

Comments


bottom of page