top of page

Михайло Коваль став координатором робочої групи КЕР з питань протидії лудоманіїСьогодні відбулось установче засідання робочої групи Консультаційно-експертної Ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей з протидії проблемам, пов'язаних з лудоманією. На цьому засіданні прийняли участь представники UGC — Антон Кучухідзе та Михайло Коваль. Було ухвалено рішення, що дану групу очолить Михайло Коваль, а також в рамках роботи групи домовлено пропрацювати необхідні проекти нормативно-правових документів, а саме:

-Проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей "Про затвердження вимог щодо боротьби з вираженою ігровою залежністю (лудоманією)";


-Проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей "Про затвердження порядку недопуску до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія)".


Очікується, що найближчим часом робоча група напрацює відповідні документи і передасть на КЕР та в Комісію з регулювання азартних ігор для розгляду і подальшої роботи.

Comments


bottom of page