top of page

Медіахолдинг «Медіа-ДК» приєднався до Ukrainian Gambling Council як асоційований членНавіть наприкінці року Ukrainian Gambling Council продовжує розширюватись та залучати до спілки нових медійних партнерів! Сьогодні раді повідомити про приєднання до UGC одного з найбільших медіахолдингів в Україні «Медіа-ДК» як асоційованого члена.


«Медіа-ДК» – незалежний медіахолдинг, який об’єднує сайт новин nv.ua, щотижневий журнал НВ та загальнонаціональне Радіо НВ. Створений у 2014 році командою професійних журналістів, медіахолдинг дуже швидко здобув репутацію надійного та об’єктивного джерела інформації у сферах політики, бізнесу, технологій, спорту та інших суспільно-важливих темах.


Окрім власних журналістських ініціатив, холдинг «Медіа-ДК» реалізував низку спільних проєктів із такими всесвітньовідомими медіа як The Economist, The New York Times, BBC та Deutsche Welle. Партнерами холдингу також виступають Посольство США в Україні, Aspen Institute Kyiv, Deloitte, Hay Group, Європейська Бізнес Асоціація, Американська торгова палата, Internews, Content Fund та низка інших компаній і організацій.


Коментуючи приєднання «Медіа-ДК», заступник голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань Вікторія Закревська зауважила: «Приєднання кожного нового медіа до Ukrainian Gambling Council – неабияка подія для нас, адже це додає нам упевненості в тому, що єдиний голос легального гемблінгу стає ще потужнішим. Сьогодні ми з радістю вітаємо нового асоційованого члена – медіахолдинг «Медіа-ДК», який дуже добре відомий українцям під брендом НВ.


Упевнена, що разом із професійною командою журналістів «Медіа-ДК» ми станемо ще кращими у донесені неупередженої експертної інформації про розвиток сфери азартних ігор в Україні.


Дякую комерційному директору «Медіа-ДК» Світлані Костюк за довіру та готовність до співпраці!»


Зі свого боку комерційний директор медіахолдингу «Медіа-ДК» Світлана Костюк наголосила: «Раді приєднатися до UGC. Після легалізації грального бізнесу в Україні для нас важливо отримувати якісну інформацію від гравців індустрії та доносити її до читачів».


ДОВІДКА

UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже становить 24 легальні організатори азартних ігор, організації у сфері гемблінгу та представники ЗМІ.

Comments


bottom of page