top of page

Компанія Champion TM приєдналась до Ukrainian Gambling CouncilUkrainian Gambling Council продовжує розширюватись та зміцнювати свою експертизу в усіх напрямках діяльності легальної сфери азартних ігор. Сьогодні раді повідомити про приєднання до нашої спілки нового члена – B2B компанії ТОВ «Ассет Груп» (Champion TM).


ТОВ «Ассет Груп» була заснована у 2011 році та розробляла програмне забезпечення у сфері IT, а з моменту отримання ліцензії (рішення № 178 від 27.04.2021) надає послуги на ринку азартних ігор. Компанія розробляє власне унікальне програмне забезпечення для українського ринку з дотриманням усіх державних вимог.


Назва компанії означає «група активів» – тобто структура, в яку входить пул активів, пов'язаних одним предметом. Ця назва була обрана недарма, оскільки компанія постійно розвивається та відкриває нові напрямки, плануючи стати великим холдингом та зміцнити свої позиції на ринку програмного забезпечення не лише в Україні, а й за її межами.


Коментуючи приєднання ТОВ «Ассет Груп» (Champion TM) до Ukrainian Gambling Council, голова спілки Антон Кучухідзе наголосив: «Приєднання не лише легальних організаторів азартних ігор, але й B2B компаній, які є постачальниками профільних продуктів та послуг для індустрії, є для нас дуже важливим. Саме тому сьогодні ми з радістю вітаємо нового члена UGC – компанію ТОВ «Ассет Груп» (Champion TM).

Інтерес представників різних галузей до спільної роботи в межах нашої спілки дозволяє краще розуміти весь спектр потреб ринку та посилювати компетенцію в різних напрямках функціонування індустрії.


Дякую компанії ТОВ «Ассет Груп» за довіру. Впевнений, що попереду на нас чекає плідна співпраця та участь у багатьох спільних проєктах».


Зі свого боку керівник ТОВ «Ассет Груп» Тарас Гупало, коментуючи приєднання до Ukrainian Gambling Council, зазначив: « Всі ми прагнемо досягти успіху в усіх напрямках діяльності легальної сфери азартних ігор в умовах чесної та прозорої конкуренції, зрештою, я на це сподіваюсь. І з впевненістю можу заявити, що Ukrainian Gambling Council буде грати одну з головних ролей в досягненні цієї непростої мети. Ми дуже задоволені, що можемо бути корисними, і тепер разом зі спілкою зможемо вирішувати багаторівневі задачі».


ДОВІДКА

UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже становить 27#nbsp;легальних організаторів азартних ігор, організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.

Коментарі


bottom of page