top of page

Заява Голови UGC щодо медіа атак проти ліцензованих гемблінг компанійВже декілька тижнів триває системна атака проти ліцензованих гемблінгових компаній, особливо дістається представникам беттінгу. Однозначно, що медійну війну розв’язали вороги легалізації та нелегальні бренди, які дуже хочуть вести незаконну діяльність на території України. Комусь дуже не подобається, що ліцензовані організатори азартних ігор допомагають державі у протидії російській агресії.


Отримую багато питань від представників медіа й громадських діячів з пропозицією роз’яснити публічно, хто все ж ліцензований букмекер в Україні.


Прошу представників медіа, експертів, представників громадських організацій звернути увагу на те, що у даній заяві я можу говорити лише про членів Ukrainian Gambling Council, які представляють сумарно 80% всього легального ринку азартних ігор в Україні.


Відповідно до статті 31 закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведння азартних ігор» - букмекерська діяльність в Україні провадиться виключно на підставі ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності.


Отже, серед наших членів є лише дві ліцензовані в Україні беттінгові компанії:


(1) Parimatch Ukraine.

(2) Vbet;


Саме ці бренди виконали ліцензійні зобов’язання перед державою та сплатили за 2 роки існування легального ринку майже 350 млн грн до державного бюджету за право займатись легально букмекерською діяльністю на території нашої держави.


Що стосується бренду Favbet, то вони також є членами нашої Асоціації, але в якості ліцензованого організатора у сфері онлайн казино, тому що цей бренд не отримав букмекерську ліцензію на роботу в Україні.


За будь-якими питаннями та уточненнями по легальним компаніям нашої Асоціації можете звертатись до нас, ми допоможемо налагодити комунікацію з ліцензованими брендами для отримання належної та фахової інформації.


Шановні колеги, журналісти, користувачі послугами гемблінгу, представники громадського сектору, пам’ятайте, що принципи відповідальної гри дотримуються лише ліцензованими компаніями. Саме у них є прямі зобов’язання перед Державою Україна щодо дотримання чесного ділового етикету під час організації та проведення азартних ігор.


Асоціація й надалі буде захищати інтереси своїх ліцензованих членів. За додатковою інформацією можете звертатись info@uagc.org.ua.

Comments


bottom of page