top of page

Жан Беленюк виступить спікером на відкритті SBC Summit CIS – найважливішої регіональної події у сфер13 та 14 жовтня Ukrainian Gambling Council братиме участь в саміті та міжнародній конференції SBC Summit CIS як стратегічний партнер. Цей захід стане найбільшою та найважливішою подією у сфері азартних ігор у Східній Європі та регіоні СНД. Він об’єднає не тільки найбільші глобальні та українські бренди у сфері азартних ігор, але й представників державного та громадського секторів, ЗМІ, та відомих особистостей.


Зокрема, з нагоди відкриття саміту з промовою виступить видатний український спортсмен, призер Олімпійських ігор, та за сумісництвом депутат Верховної Ради України Жан Беленюк.


Беленюк зробив успішну спортивну кар’єру як греко-римський борець, завоювавши декілька медалей на Олімпійських іграх, зокрема золото на Олімпіаді в Токіо у 2020 році, та срібло на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро у 2016 році.


Спортивний напрямок діяльності Беленюка залишається також частиною його політичної кар’єри, адже він є першим заступником голови профільного Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту.


Окрім пана Беленюка, спікерами під час SBC Summit CIS виступатимуть й інші представники української влади, зокрема Іван Рудий, голова Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, Давид Арахамія, голова парламентської фракції правлячої партії «Слуга Народу», Борис Баум, Перший заступник голови консультаційно-експертної ради КРАІЛ, та Олексій Кучер, голова Державної регуляторної служби України.


До зустрічі на SBC Summit CIS!

Зареєструватись для відвідування саміту можна за посиланням: https://sbcevents.com/sbc-summit-cis/tickets-compare/


ДОВІДКА UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 17 легальних операторів та громадських організацій у сфері гемблінгу.

Comments


bottom of page