top of page

Гемблінг асоціація України стала першим членом Ukrainian Gambling Council


Гемблінг асоціація України стала першим членом Ukrainian Gambling Council


Ukrainian Gambling Council прийняла в свої ряди першого члена організації. Ним стала громадська організація «Гемблінг асоціація України».


Метою ГАУ є об'єднання експертів і консультантів для сприяння державі у поясненні суспільству позитивних сторін легалізації грального бізнесу в Україні. Саме ця діяльність буде внеском ГАУ в роботу UGC.


«Від імені експертів, які вели просвітницьку діяльність вже більше року і сприяли розвінчанню міфів про гральну індустрію, хочу подякувати Антону Кучухідзе за можливість і далі вносити свою лепту у формування прозорого, сучасного і відповідального грального ринку в Україні. В майбутньому ми плануємо запустити новий регулярний аналітичний продукт, про який ми розповімо пізніше», — каже Вікторія Закревська, новий голова ГАУ.


«Переконаний, що ГАУ знаходиться у надійних руках, адже пані Вікторія є не лише відомим фахівцем у сфері медіа, а й здобувачем кандидатського ступеня у сфері гемблінгу. Такого освітнього рівня не має у переважної більшості фахівців ринку. Саме спільними зусиллями вдасться посилити відповідальний імідж грального бізнесу,» — резюмував голова UGC Антон Кучухідзе.


Comments


bottom of page