top of page

Всеукраїнська Рада Гемблінгу приєдналася до престижної міжнародної групи експертівSBC Leaders – це членство глобальних гральних операторів високого рівня та професійних асоціацій, створених з місією об'єднати найкращих у галузі, щоб обмінюватися ідеями, співпрацювати над основними глобальними та локальними питаннями, стимулювати інновації та піднімати загальний імідж гральної галузі шляхом просування її досягнень.

Серед нинішніх членів SBC Leaders такі національні асоціації операторів азартних ігор: BGC (Великобританія), BOS (Швеція), CGA (Канада), Spille Branchen (Данія), iGEN (Мальта), EGBA (ЄЗ), OIGA (США), NOGA (Нідерланди), SWIMA (США) , Ірландська букмекерська асоціація (IBA); та Всеукраїньска рада гемблінгу / UGC (Україна).

Також SBC Leaders об'єднують більш ніж 50 провідних міжнародних компаній з гемблінгу, таких як Entain, Pinnacle, Paddy Power, William Hill, Yahoo Sports, та інші.

Голова UGC Антон Кучухідзе так прокоментував вступ до групи: «Членство UGC в такий поважній організації як SBC Leaders – важливий крок у розвитку нашої громадської спілки. Це також сигнал та підтвердження того, який великий інтерес у західних компаній та експертів до України. Моя амбітна ціль - перетворити Україну в Східноєропейський гемблінговий хаб, у нас є для цього всі можливості. Цієї мети неможливо досягнути без визнання на Заході. В рамках роботи з нашими партнерами з SBC Leaders ми будемо просувати позитивний імідж нашої держави та знайомити гемблінгових гігантів з українським ринком. Попереду багато спільних проектів та зустрічей зі світовими лідерами гемблінгу. Слідкуйте за спільною роботою UGC та SBC Leaders. Зробимо Україну ще більш успішною».


ДОВІДКА

UGC - всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний простір для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою.

Comments


bottom of page